Written by 12:39 pm Політика

Шмигаль перебуває з робочим візитом у Берліні

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль перебуває з робочим візитом у німецькій столиці Берліні.

"Працюємо сьогодні в Берліні, маємо насичений порядок денний. Розпочали його відкриттям із канцлером Олафом Шольцом V Українсько-німецького економічного форуму", – написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, під час виступу він сконцентрував увагу на перспективах, що відкриються для європейського бізнесу у процесі реалізації Плану відновлення України.

Ідеться, зокрема, про військово-промисловий комплекс.

"Націлені створити високотехнологічний ВПК, зокрема завдяки трансферту європейських і світових військових технологій, залучення інвестицій в конструкторські розробки та побудову військових виробництв", – написав він.

Прем’єр також повідомив на форумі, що в країні є значний потенціал для постачання "чистої" енергії та найбільших у Європі газосховищ.

"Цифрові технології. Україна в перспективі може перетворитися на цифровий хаб азійського та європейського магістрального інтернет-трафіку. Аграрний сектор, інвестиційний потенціал якого – щонайменше $34 млрд. Green Deal. Бачимо себе кліматично модернізованою державою. Європейські інвестиції в "чисте" українське виробництво – це крок до реалізації "зеленого переходу", – розповів Шмигаль.

Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/3784

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close