Written by 12:03 pm Економіка

"Сентравіс" у Нікополі переніс основний випуск продукції на нічні зміни для зниження навантаження на енергосистему

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн" (Centravis Production Ukraine), що входить до холдингу Centravis Ltd., незважаючи на складну ситуацію у зв’язку з обстрілами Нікополя та всієї України, продовжує працювати у три зміни із випуском нержавіючих труб, проте перенесло основний випуск продукції на нічні зміни зниження навантаження на енергосистему.

"Уряд України ініціював програму оптимізації національної енергетики зі споживання. Обсяг випуску продукції у "Сентравіс" залишиться незмінним, але тепер ми будемо працювати більше вночі і менше вдень, щоб знизити навантаження на енергосистему", – повідомив директор із продажу (chief sales officer, CSO ) Артем Атанасов у листі клієнтам минулої п’ятниці.

За його словами, виробництво "Сентравіс" продовжує працювати. Гарячий та холодний цехи продовжують працювати у три зміни.

"Все обладнання працює. Виробництво забезпечене заготовками та всіма необхідними матеріалами. Наша команда логістики активно працює і постійно шукає найкращі та безпечні способи доставки готової продукції", – зазначив директор із продажу.

Він також повідомив, що офіси продажу компанії по всьому світу в Ессені, Мілані, Кракові, Лугано, Х’юстоні та Дубаї відкриті.

"Сентравіс" – один із найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб, заснований у 2000 році. Його виробничі потужності розташовані у Нікополі (Дніпропетровська обл.). Входить до десятки найкращих світових гравців, постачає труби більш ніж до 70 країн світу з різних регіонів, зокрема компаніям Thyssenkrupp, Buhlmann, BMW, Alstom, Linde, Samsung, Volkswagen.

На підприємстві до російської агресії працювали понад 1,4 тис. осіб.

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ "Нікопольський завод нержавіючих труб", сервісних та торгових компаній ТОВ "Виробничо-комерційне підприємство "ЮВІС". Його акціонерами є члени родини Атанасових.

У власності Centravis Ltd. перебувають 100% акцій ПрАТ "Сентравіс Продакшн Юкрейн".

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close