Written by 2:37 pm Економіка

СБУ викрила зрадника, який надавав ворогові координати для ракетних ударів по Києву

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Служба безпеки України викрила зрадника, який надавав РФ координати для ракетних ударів по Києву, повідомляє СБУ.

"Під час досудового розслідування слідчі СБУ встановили особу та зібрали вичерпну доказову базу на чоловіка, який постачав військам РФ координати для ракетних ударів по Києву", – йдеться в повідомленні української спецслужби в телеграм-каналі в середу.

За інформацією СБУ, ця людина перебуває в тимчасово окупованому Криму, але організувала активну діяльність у столичному регіоні через свого агента. У повідомленні уточнюється, що жінку-агента викрили, затримали і взяли під варту.

"Що стосується її куратора, то ним виявився 56-річний уродженець столиці. З 2017 року він проживає в тимчасово окупованому Криму. Там він був завербований спецслужбою держави-агресора і добровільно пішов на співпрацю з ворогом", – інформують у СБУ.

Згідно з повідомленням української спецслужби, зрадник отримував завдання від співробітника ФСБ РФ і передавав своєму агенту в столицю. Та, у свою чергу, мала збирати дані для коригування ударів по об’єктах критичної інфраструктури, цивільних та військових об’єктах, надавати інформацію про пересування українських військ, розташування блокпостів на території Києва та Київської області.

Куратору повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 111) Кримінального кодексу України.

Джерело: https://t.me/SBUkr/5371

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close