Written by 10:34 am Події

СБУ ідентифікувала 30 нових колаборантів, які вступили до окупаційних "правоохоронних органів" у Луганській області

Київ. 15 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Служба безпеки України встановила ще понад 30 колаборантів, які вступили до створених російськими окупантами "Генеральной прокуратуры" та "МВД" на окупованій частині Луганської області, повідомляє пресцентр СБУ.

"Псевдоутворення виконують завдання Москви щодо нав’язування кремлівського режиму місцевим жителям та їх залякування. Для цього ворог проводить масові репресії і незаконні затримання громадян. До потерпілих застосовують психологічний тиск, насильство та погрози фізичної розправи. Зафіксовано численні факти викрадення людей та пограбування їхнього майна", – йдеться у повідомленні.

Так, співробітники СБУ задокументували злочинну діяльність представника так званого "следственного управления по Старобельскому району Генпрокуратуры ЛНР". Зловмисник причетний до організації незаконних переслідувань колишніх українських військових та правоохоронців, які проживають на сході України.

"Встановлено, що "посадовець" разом з підлеглими вламувався до помешкань місцевих жителів під приводом сфабрикованих "уголовних дєл". Зловмисники супроводжували свої дії насильством та погрозами вбивства, навіть до людей з інвалідністю", – повідомили у відомстві.

Слідчі Служби безпеки заочно повідомили йому про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність); ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканності житла, вчинене із застосуванням насильства або із загрозою його застосування) Кримінального кодексу України.

Крім того, ідентифіковано інших колаборантів, які вступили до лав так званих "райотделов МВД ЛНР" у Старобільському та Сватівському районах.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close