Written by 10:02 am Економіка

САП оскаржила виправдувальний вирок колишньому депутату Харківської міськради

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) оскаржила виправдувальний вирок щодо колишнього депутата Харківської міськради – голови одного із комунальних підприємств Харкова, повідомляє САП.

"20 жовтня 2022 року прокурором САП подано апеляційну скаргу до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду на вирок суду першої інстанції від 21.09.2022, яким виправдано колишнього депутата Харківської міської ради – очільника одного з комунальних підприємств Харкова. Прокурор САП не погоджується з таким рішенням суду і буде відстоювати свою позицію у суді апеляційної інстанції", – йдеться у повідомленні прокуратури у фейсбуці у четвер.

У повідомленні САП наголошується, що в межах досудового розслідування прокурори САП та детективи НАБУ зібрали достатню кількість доказів для звернення до суду з обвинувальним актом щодо вчинення зазначеною особою злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, а саме зловживання службовим становищем, що завдало збитків на суму майже 1 млн гривень.

"Так, встановлено, що у 2016 році директор комунального підприємства, який на той момент також був депутатом міськради, за результатами проведених державних закупівель відповідного обладнання, діючи в інтересах підконтрольної йому юридичної особи та всупереч законодавства, вніс зміни до тендерної документації. Як наслідок, комунальне підприємство отримало продукцію, яка не відповідала вимогам, встановленим у тендерній документації", – йдеться у повідомленні.

За інформацією прокуратури, такі зловживання директора завдали комунальному підприємству збитків на суму майже 1 млн грн – саме стільки коштів безпідставно отримала фірма-переможець за постачання обладнання. Водночас, як встановило слідство, частину цих коштів після одержання було перераховано фірмою-постачальником на рахунки компанії, бенефіціарним власником якої був директор комунального підприємства.

Джерело: https://www.facebook.com/sap.gov.ua/posts/pfbid026fRpzCmwMCM9fq22yh5nW31gYb6WyTb3rBQxWzPzPJHEC56vsoD6EMoYcyrarnJ1l

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close