Written by 8:40 am Політика

Російських військових відправляють у тил за хабар – Стратком ЗСУ

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти практикують відкуп за можливість перебувати не на передовій у війні з Україною, повідомляють в управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України.

"Російські командири роблять бізнес на "спецоперації". Якщо військовослужбовець не хоче перебувати на першій лінії фронту, він має заплатити, і його відвезуть у тил. Найбільш поширений такий військовий бізнес на гарячих ділянках фронту, де підрозділи російської армії зазнають втрат і щогодини перебування в окопі може стати останнім", – повідомляється в телеграм-каналі Страткому ЗСУ в середу.

Як зазначається у повідомленні, в районі м. Бахмута Донецької області за таку послугу російські офіцери просять 5 тис. рублів на добу. "Сума досить не маленька, але вона розрахована на те, щоб усі одразу не втекли з передка до тилу. Так російські командири хочуть отримати велику суму грошей, яку їм обіцяли Шойгу та Путін перед відправкою в Україну, але вкотре обманули. В цій ситуації, як і в інших, інтереси пересічних військовослужбовців не враховуються", – зазначили у Страткомі.

Джерело: https://t.me/AFUStratCom/8364

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close