Written by 10:34 am Події

Російські військові застрелили херсонського диригента Юрія Керпатенка за відмову співпрацювати з окупантами

Київ. 15 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські військові застрелили у власному будинку херсонського диригента Юрія Керпатенка за відмову співпрацювати з окупантами, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

"14 жовтня стало відомо про жорстоке вбивство головного диригента Херсонського музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Після того як Юрій Керпатенко відмовився співпрацювати з окупантами, російські військові застрелили його у власному будинку", – йдеться у повідомленні у фейсбуці.

Юрій Керпатенко з 2000 року працював у Херсонській обласній філармонії. У 2004 році він став головним диригентом Херсонського музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Виступав головним диригентом камерного оркестру "Гілєя". Керпатенко відкрито виявляв свою громадянську позицію та відмовився їхати з окупованого Херсону.

Як повідомляє сайт "Херсон.онлайн", до 1 жовтня, міжнародного дня музики, окупанти разом із колаборантами у філармонії планували у Херсоні святковий концерт за участю камерного оркестру "Гілея". Проте диригент оркестру Керпатенко категорично відмовився співпрацювати із окупантами.

"Висловлюємо найглибші співчуття близьким та колегам Юрія. Вічна пам’ять", – додали в Мінкультури.

Джерело: https://www.facebook.com/MCIPUkraine/posts/pfbid02M7wZYsnvLMaz9FVS58AS6iBgKzGJshx3X8wjd7iJWg8mUpJaDa5gQEjNbqBXL6pSl

(Visited 5 times, 1 visits today)
Close