Written by 12:03 pm Економіка

РНБО заплатить 2,5 млн грн за розробку реєстру олігархів

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Рада національної безпеки та оборони (РНБО) України закупить послуги з розробки програмного забезпечення "Реєстр осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в громадському житті (олігархів)" у ТОВ "Айкюжн ІТ" (компанія зі статутним фондом 50 тис. грн).

За даними державної системи електронних торгів ProZorro, очікувана сума розробки ПЗ, зазначена РНБО, становила 2,9 млн грн, пропозиція "Айкюжн ІТ" – 2,5 млн грн.

Закупівля проводиться за спрощеною процедурою.

Як повідомлялося, раніше президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 29 червня "Про затвердження Положення про Реєстр осіб, які мають значну економічну та політичну вагу у суспільному житті (олігархів), порядок його формування та ведення". Відповідний указ №459/2022 від 29 червня опубліковано на сайті глави держави, він набуває чинності з дня публікації. Контроль за його виконанням покладено на секретаря РНБО.

Відповідно до Положення, Реєстр вестиметься в електронній формі, для його ведення в Апараті РНБО буде визначено структурні підрозділи, на які покладаються повноваження щодо забезпечення виконання функцій власника та адміністратора Реєстру.

Відомості про олігархів вноситимуться автором подання через електронний кабінет і міститимуть, зокрема, їхні паспортні реквізити, адресу реєстрації, перелік юридичних осіб, бенефіціаром яких він є, перелік фізичних осіб, у чиї виборчі фонди олігарх робив внески, а також обґрунтування визнання особи олігарха. Користувачами Реєстру з правом доступу до нього будуть, окрім адміністраторів, автори подань, декларанти, реєстратори, співробітники власника та адміністратора Реєстру, а також голова, секретар та члени РНБО, а також уповноважені працівники інших державних органів.

Раніше, у березні 2021 року "Укрзалізниця" уклала договір із ТОВ "Айкюжн ІТ" щодо впровадження корпоративної системи електронного документообігу з урахуванням мобільної версії.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close