Written by 12:04 pm Економіка

Рейтинги популярності президента та прем'єра Франції відчутно знизилися – опитування

Париж. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Рейтинг популярності французького президента Емманюеля Макрона різко впав – на сім пунктів на місяць, рейтинг прем’єр-міністра Елізабет Борн – на десять пунктів. Такими є дані опитування, проведеного дослідницьким та консалтинговим центром BVA, повідомляє в п’ятницю газета Le Figaro.

Позитивно до Макрона тепер ставляться 36% опитаних, а до Борн – 41%. Такий результат, пише видання, пояснюється, зокрема, негативною реакцією явної більшості французів на те, як влада справляється з кризою пального. Із опитаних 71% вважає, що уряд погано контролює цю кризу. А 32% оцінюють його дії "дуже погано".

У ширшому розумінні BVA визначає погіршення іміджу президента республіки, який "майже безперервно знижується з моменту його першого обрання" у 2018 році. І цей імідж "знову погіршується за всіма перевіреними показниками" порівняно з весною 2022 року.

Лише 41% французів вважає, що Макрон "здатен ухвалювати необхідні рішення". Це означає падіння на 12 пунктів, порівняно з березнем, повідомляє BVA. Зниження показника зазначено і щодо його компетентності: 40% (на 8 пунктів менше).

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close