Written by 12:40 pm Політика

ПРООН та ЄІБ облаштували бомбосховища в Одесі

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та у партнерстві з Одеською міською радою цього тижня відкрила відремонтоване та облаштоване укриття у м. Одеса.

"Ми робимо все можливе, щоб посилити реагування на надзвичайні ситуації в Україні. З 24 лютого ЄІБ вже перерахував Україні понад EUR1,7 млрд, щоб допомогти уряду задовольнити найнагальніші фінансові потреби. Ми прагнемо і робитимемо більше. Я радий, що разом із ПРООН та завдяки нашій Програмі відновлення України ми також можемо сприяти безпеці одеситів та забезпечити безперешкодний доступ до обладнаних укриттів у разі ескалації воєнних дій", – сказав глава представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон, повідомляє пресслужба ПРООН в Україні.

Виконувач обов’язків постійного представника ПРООН в Україні Манал Фоуані зазначила, що серед пріоритетів комплексного реагування її організації – захист цивільного населення під час війни.

"Ремонт та облаштування захисної інфраструктури – один із важливих елементів захисту. Коли місто під обстрілами, одесити потребують надійного укриття, щоб врятувати своє життя та життя своїх сімей. Їх підтримка та влаштування бомбосховищ для захисту – один із наших головних пріоритетів", – наголосила Фоуані.

Ремонтно-відновлювальні роботи включали встановлення системи вентиляції повітря з використанням електростатичної та вугільної фільтрації, заміну всіх систем життєзабезпечення (електромережі, каналізації та водопостачання), забезпечення меблями, зокрема ліжками. Укриття може вмістити щонайменше 500 людей.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close