Written by 10:02 am Економіка

Прокуратура просить Кличка переспрямувати кошти, виділені на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, на вирішення нагальних проблем Києва, пов'язаних із військовою агресією

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київська міська прокуратура просить мера Києва Віталія Кличка скасувати на сесії Київради рішення про виділення 183 млн грн для завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та спрямувати ці кошти на нагальні потреби столиці в умовах російської військової агресії.

У зверненні керівника прокуратури Києва Олега Кіпера до київського міського голови, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", значиться, що 11 жовтня Київрада ухвалила рішення про виділення з міського бюджету 183 млн грн на будівництво Подільського-Воскресенського мостового переходу.

У зверненні Кіпера зазначено, що безпосередні роботи зі спорудження мосту розпочалися ще 1993 року і досі не завершилися, за цей час кошторисна вартість будівництва неодноразово збільшувалася і рік тому вже становила 19,9 млрд грн.

"Зважаючи на те, що в країні точиться війна, унаслідок ракетних ударів ворога по столиці знищено або пошкоджено значну частину житлових і громадських будівель, об’єктів інфраструктури, які наразі не відновлені і їхнє відновлення потребує значного часу та коштів, ухвалення рішення про виділення значних коштів на завершення будівництва мостового переходу, будівництво якого триває вже майже 30 років, суперечить здоровому глузду і не сприяє раціональному використанню коштів міського бюджету", – йдеться в документі, адресованому київському міському голові.

У зв’язку з цим керівник прокуратури столиці просить мера "розглянути питання винесення на сесію Київської міської ради питання про скасування рішення щодо виділення 183 млн грн на будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу через річку Дніпро, спрямувати зазначені кошти на більш нагальні потреби життєдіяльності столиці".

Також Кіпер закликає мера столиці в майбутньому більш виважено підходити до розподілу коштів бюджету столиці з урахуванням реалій сьогодення.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close