Written by 2:47 pm Політика

Прокуратура Києва звернулася до суду з вимогою зобов'язати балансоутримувачів привести бомбосховища у стан готовності

Київ. 17 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київська міська прокуратура звернулася до Окружного адміністративного суду столиці з позовними заявами зобов’язати балансоутримувачів привести до готовності спорудження цивільного захисту.

"Під час перевірок стану утримання захисних споруд органами прокуратури спільно з органами ДСНС України встановлено, що низка сховищ у різних районах Києва не готова повноцінно виконувати свої функції. Споруди перебувають в аварійному стані, вони не можуть використовуватися для захисту працівників підприємств та пацієнтів медичних установ від засобів масового ураження", – повідомляє пресслужба столичної прокуратури в понеділок.

Для забезпечення захисту життя та здоров’я мешканців Києва органи Київської міської прокуратури у жовтні 2022 року заявили до Окружного адмінсуду Києва вісім позовів до суб’єктів господарювання та комунальних медичних установ Києва з вимогою привести ці споруди у стан готовності до використання за призначенням.

"Зараз органи столичної прокуратури працюють над усуненням порушень у сфері цивільного захисту", – йдеться у повідомленні.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close