Written by 2:47 pm Політика

Прокуратура Києва звернулася до суду, щоб привести бомбосховища у стан готовності

Київ. 17 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київська міська прокуратура звернулася до Окружного адміністративного суду столиці з позовними заявами про зобов’язання балансоутримувачів привести до готовності спорудження цивільного захисту.

"Під час перевірок стану утримання захисних споруд органами прокуратури спільно з органами ДСНС України встановлено, що низка сховищ у різних районах міста Києва не готові повноцінно виконувати свої функції. Споруди перебувають в аварійному стані і не можуть використовуватися для захисту працівників підприємств та пацієнтів медичних установ від засобів масового ураження", – повідомляє пресслужба столичної прокуратури у понеділок.

Для забезпечення захисту життя та здоров’я жителів Києва органи Київської міської прокуратури у жовтні 2022 року заявили до окружного адмінсуду Києва вісім позовів до суб’єктів господарювання та комунальних медичних закладів Києва з вимогою привести ці споруди у стан готовності до використання за призначенням.

"Наразі триває подальша робота органів столичної прокуратури, спрямована на усунення порушень у сфері цивільного захисту", – йдеться у повідомленні.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close