Written by 10:26 am Політика

Прокуратура АРК повідомила про підозри двом окупаційним суддям незаконно створеного "Євпаторійського міського суду"

Київ. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прокуратура автономії повідомила про підозри двом окупаційним суддям незаконно створеного "Євпаторійського міського суду" Республіки Крим, дії підозрюваних кваліфіковані як порушення законів і звичаїв війни.

"Достовірно знаючи про окупацію українського Криму Збройними силами РФ, підозрювані безпосередньо брали участь у реалізації політики держави-окупанта, спрямованої на зміну демографічного складу населення півострова і фактично забезпечували незаконну депортацію українців", – повідомляє прокуратура АРК у Facebook.

Встановлено, що підозрювані, керуючись законодавством РФ, ухвалили рішення про видворення українців з території півострова.

"Своє рішення вони мотивували нібито відсутністю дозвільних документів і порушенням "правил перебування на території РФ". Однак громадяни України, які на момент початку збройного конфлікту законно перебували в Криму, перебувають під захистом міжнародного гуманітарного права і не потребують додаткових документів. Тобто окупаційна влада не має законних підстав примусово переміщати або депортувати українців з місць свого проживання", – йдеться в повідомленні.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close