Written by 12:41 pm Політика

Проблем із забезпеченням українських військових зимовим одягом немає – нардеп Веніславський

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна зможе забезпечити всіх військовослужбовців зимовим одягом, повідомив член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський (фракція "Слуга народу").

"Буквально минулого тижня у нас відбулося засідання комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. На засіданні був присутній заступник міністра оборони, відповідальний за речове забезпечення Збройних сил України. Учора ми спілкувалися з ним в індивідуальному порядку з цього питання. Станом на вчора, станом на сьогодні жодних проблем із забезпеченням військовослужбовців зимовим одягом немає. Більше того, воно вже вирішене: є надлишки військового зимового одягу, які постачаються на склади", – сказав він на брифінгу у Медіацентрі "Україна – Укрінформ" у вівторок.

Стосовно необхідного озброєння Веніславський зазначив, що є деякі проблеми з боєприпасами, які – старого радянського зразка 152 калібру. "Ми над цим працюємо, але у зв’язку з війною міжнародний ринок цих боєприпасів уже вичерпаний. Така є проблема для артилерії. Інших проблем із забезпеченням ЗСУ, інших складових сектору безпеки та оборони ні обмундируванням, ні військовою технікою, ні боєприпасами немає", – уточнив парламентарій.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close