Written by 2:10 pm Економіка

ПриватБанк проводить внутрішню перевірку відпустки заступника голови правління банку Лебединця в Монако під час війни в Україні

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державний ПриватБанк (Київ) проводить внутрішню перевірку щодо відпустки заступника голови правління банку Ігоря Лебединця у Монако, під час повномасштабної війни в Україні, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" пресслужба банку у вівторок.

"Замглави правління (з питань реорганізації та проблемних активів) перебував в офіційній відпустці з 17 серпня до 5 вересня. Він поінформував про свою відпустку та поїздку за кордон. (…) Банк проводить внутрішню перевірку, щоб повністю оцінити ситуацію та забезпечити дотримання всіх норм законодавства, внутрішніх регулятивних документів", – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у ПриватБанку, у щоденній діяльності Лебединець дотримується зобов’язань гарантування найвищого рівня цілісності, етичних стандартів та корпоративного управління.

Раніше повідомлялося, що голова Національного банку України Андрій Пишний на своїй фейсбук-сторінці опублікував інформацію про перебування Лебединцева у Монако та закликав провести розслідування цього факту.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close