Written by 5:41 pm Політика

Пошкоджений обстрілом газопровід у Вовчанську відновити до зими не вдасться – голова Харківської обладміністрації

Харків. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Магістральний газопровід у прикордонному м. Вовчанську Харківської області, пошкоджений унаслідок обстрілу з боку російських окупантів, не може бути відновлений до найближчої зими, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Там ситуація складна. Учора був обстріл, було пошкоджено магістральний газопровід. Наразі там газопостачання припинено. Відновити його до зими не вдасться, оскільки цей магістральний газопровід ішов транзитом через територію РФ", – сказав Синєгубов в ефірі телеканалу "Рада" у понеділок.

За його словами, з огляду на це у Вовчанську планується організовано евакуювати частину населення та вирішувати проблему опалення приватного сектору дровами та іншими альтернативними (не пов’язаними із газопостачанням) способами.

Говорячи про відновлення інфраструктури на звільнених від російської окупації територіях, Синєгубов повідомив, що відновлено електропостачання майже 75% та газопостачання понад 25% населення звільнених територій Харківського, Чугуївського, Куп’янського та Ізюмського районів.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close