Written by 6:33 pm Події

Порошенко: Вмотивованість українських воїнів та натівська структура ЗС України відіграли визначальну роль

Київ. 15 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народний депутат України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко вважає, що вмотивованість українських воїнів та структура ЗС України "відіграли визначальну роль" у війні, повідомляє пресслужба "Європейської солідарності" у суботу.

"(…) Можу сказати, що замотивованість українських воїнів, вони знали за що вони воюють, і натівська структура Збройних Сил зіграли визначальну роль. Разом із міжнародною допомогою і солідарністю, і абсолютно нечуваною єдністю українського народу були ключовим фактором у тому, що нам вдалося врятувати Україну", – цитує Порошенка пресслужба.

Крім цього, лідер партії "Європейська солідарність" повідомив, що Україну "вдалося врятувати в 2014-му, звільнивши дві третини окупованого Донбасу. Було звільнено Маріуполь і Краматорськ, Слов’янськ і Костянтинівку. Було звільнено Сєвєродонецьк і Лисичанськ, Волноваха і Докучаєв. Всі позиції, які не першому етапі здавалися нездійсненими".

"(…) Я не сумніваюся в тому, що і зараз українські землі будуть точно звільнені", – наголосив Порошенко.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2022/10/15/poroshenko-na-donbasi-rozpoviv-chomu-novi-zsu-stvoryuvaly-za-standartamy-nato/

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close