Written by 2:49 pm Політика

Порошенко передав генератори, буржуйки, медикаменти та системи Starlink військовослужбовцям одного з батальйонів ЗСУ, який воює на півдні України

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – П’ятий президент України, народний депутат (фракція "Євросолідарність") Петро Порошенко у п’ятницю передав військовослужбовцям одного з батальйонів Збройних сил України, який виконує бойові завдання на півдні країни, генератори, буржуйки, медикаменти та системи зв’язку Starlink.

Як повідомляє пресслужба "Євросолідарності", цю допомогу надали Фонд Порошенка та волонтери ГО "Справа громад".

"Майже 8 місяців ці хлопці вели дуже рішучі бої за звільнення української землі: частина на сході, частина на півдні, забезпечуючи контрнаступ. І зараз, виконавши своє бойове завдання там, перекидаються на новий напрямок можливого російського удару. Куди саме – не можемо сказати. Але повірте, українська земля в надійних руках наших мужніх воїнів", – зазначив нардеп.

Він уточнив, що передані військовослужбовцям буржуйки було виготовлено на київському підприємстві, вони мають високу тепловіддачу і високу якість металевих конструкцій, завдяки чому добре тримають тепло.

"Після ударів російських ракет та іранських дронів по енергетичній інфраструктурі дуже великим дефіцитом стали генератори. Тож ми передаємо дизельні потужні генератори на  9 кВт, а також генератори меншої потужності – на 3 кВт, тож буде і тепло, і світло", – зазначив Порошенко.

Крім того, він передав батальйону системи Starlink, які допоможуть забезпечити якісний зв’язок. "Хочемо передати вітання Ілону Маску і сподіваємося, що ми постійно будемо на зв’язку. Ілоне, займайтеся "Старлінком", не займайтеся Кримом, і все у вас буде добре", – наголосив п’ятий президент.

Він також додав, що військові зазначеного батальйону вже отримали вантажівки, а в майбутньому отримають "і пікапи, і все інше".

"Я бажаю особовому складу батальйону, всім українцям та всьому світові якнайшвидшої перемоги, успіху нашого контрнаступу. Наші двері, наші серця завжди відкриті, і ми будемо робити все, щоб ви почувалися в безпеці, в теплі, були забезпечені всім необхідним. Тут є ще й декілька ящиків медикаментів від Марини Анатоліївни, вона попросила передати вітання", – підсумував Порошенко.

Джерело: https://eurosolidarity.org/2022/10/21/skazano-zrobleno-poroshenko-peredav-bataljonu-na-pivdenny-napryamok-starlink-generatory-burzhujky-ta-medykamenty/

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close