Written by 12:24 pm Економіка

Польща передала Україні 150 Starlink для відновлення зв'язку на Харківщині

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Польський уряд передав Україні 150 терміналів Starlink для відновлення зв’язку на деокупованих територіях Харківської області, повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України у четвер.

"В Ізюмі, Балаклії, Куп’янську та ще дев’ятьох звільнених містах люди змогли знову зв’язатися з близькими. Також запрацювали три публічні точки Wi-Fi від Starlink в Ізюмі і одна в селі Діброва", – повідомило відомство у своєму телеграм-каналі.

Згідно з релізом, частину переданих терміналів отримали мобільні оператори та інтернет-провайдери, яким Starlink дає змогу встановити резервний зв’язок.

"Також термінали отримала місцева влада – 24 міські та сільські ради Харківської області. Це потрібно для ефективної координації відновлення звільненої від росіян території", – зазначив віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

У Мінцифри додали, що термінали Starlink допомагають налагоджувати комунікацію між гуманітарними організаціями, комунальними службами, "Укрпоштою" та обласною владою.

Мінцифри дякує уряду Польщі за підтримку та допомогу з терміналами Starlink для України.

На початку вересня Федоров повідомив, що в Україні вже працюють до 20 тис. терміналів Starlink.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close