Written by 8:20 am Економіка

По Нікополю зафіксовано 100 "прильотів" із "Граду", пошкоджено п'ять багатоповерхівок та 14 приватних будинків, залізничну станцію, лінії електропередач та газопроводи – Офіс президента

Київ. 12 жовтня. ІНТЕФАКС-УКРАЇНА – По Нікополю зафіксовано 100 "прильотів" із "Граду", пошкоджено п’ять багатоповерхівок та 14 приватних будинків, залізничну станцію, кафе, магазини, шість ліній електропередач та газопроводи, повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко.

"Через ці обстріли поранені троє, з них 6-річна дівчинка. Стан у всіх тяжкий. 100 пусків ракет росіянам було мало, ще додалися обстріли артилерії. Від такої руйнівної атаки, направленої проти мирного населення, пошкоджено залізничну станцію "Нікополь", влучили у вагон-рефрижератор, який зайнявся, пошкоджено двоповерхову адмінбудівлю, кафе, кіоски, крамниці, шість ліній електропередач та газопроводи", – написав він у телеграм-каналі.

Через вибухи також пошкоджено п’ять багатоповерхівок та 14 приватних будинків.

"Яка військова необхідність в знищенні кафе, ресторанів, житлових будинків? Ніякої, якщо за справу не беруться військові російської армії. Ми відбудуємо, а ви не відмиєтеся від цих гріхів", – зазначив Тимошенко.

Джерело: t.me/tymoshenko_kyrylo/2285

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close