Written by 2:02 pm Економіка

ПівнГЗК "Метінвесту" продовжує підготовку до відновлення виробництва після тимчасової зупинки роботи

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Північний гірничо-збагачувальний комбінат (ПівнГЗК, Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), що входить до групи "Метінвест", продовжує підготовчі роботи до відновлення виробництва після тимчасової зупинки.

Згідно з інформацією компанії, на ПівнГЗК до роботи готують залізничний транспорт.

"ПівнГЗК продовжує ремонтувати техніку та обладнання для відновлення виробництва. Днями в управління залізничного транспорту підприємства з Миколаївського тепловозоремонтного заводу повернулася перша секція локомотива. Інвестиції "Метінвесту" у реконструкцію залізничної техніки – 4,6 млн грн", – констатується у пресрелізі.

Водночас уточнюється, що для капремонту дизельного генератора тепловоз було відправлено до Миколаєва. Після поновлення роботи ремонтного заводу та залізничної інфраструктури після обстрілу миколаївці відправили відремонтовану секцію на комбінат. Наразі ремонтники працюють над відновленням ще однієї секції локомотива.

За словами заступника начальника управління залізничного транспорту ПівнГЗК Дениса Маслака, для стабільної роботи рухомого складу замінили низку агрегатів. Тепловоз планують залучити до цеху зовнішнього транспорту для маневрових робіт при відвантаженні готової продукції.

Капремонт дизельних генераторів на базі ПівнГЗК освоїли фахівці підприємства "Метінвест-Промсервіс". Після перерозподілу робіт під час війни фахівці МПС завершують поновлення вже третьої установки.

Раніше повідомлялося, що ПівнГЗК у гірничотранспортному цеху №1 продовжують ремонтувати кар’єрну техніку в рамках очікуваного поновлення роботи підприємства.

Гірничо-металургійна група "Метінвест" з 1 липня 2022 року призупинила видобуток на двох ГЗК – Інгулецькому та Південному та скоротила роботу "Камет-Сталі" в Кам’янському до однієї домни через логістичні чинники, зростання собівартості виробництва та падіння цін на продукцію. З середини липня також призупинено видобуток на ПівнГЗК. З гірничо-збагачувальних комбінатів групи в Україні продовжує роботу за знижених потужностей лише Центральний ГЗК. Призупинення видобутку на ГЗК і перехід "Камет-Сталі" на роботу одним домном було вимушеним заходом, який група максимально відстрочила з 24 лютого за рахунок власних резервів.

Північний ГЗК – одне з найбільших гірничодобувних підприємств Європи, що спеціалізується на виробництві залізорудного концентрату із вмістом заліза 65,8% та котунів із вмістом заліза 63%. Виробничі потужності комбінату дозволяють виробляти понад 13 млн тонн концентрату і близько 8 млн тонн котунів на рік. До складу підприємства входять Первомайський та Анновський кар’єри, дві збагачувальні фабрики, два цехи з виробництва котунів та допоміжна інфраструктура.

ПівнГЗК входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) (71,24%) та група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

Керуючою компанією групи "Метінвест" є ТОВ "Метінвест Холдінг".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close