Written by 2:03 pm Економіка

"Ощадбанк" видав перший пільговий кредит на житло за програмою "єОселя"

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Перший пільговий кредит під 3% на придбання житла за програмою "Оселя" видав державний "Ощадбанк", повідомила пресслужба Міністерства економіки України.

"Видано перший пільговий кредит під 3% за програмою доступної іпотеки. Його отримала поліцейська з Чернігова, заявку якої було відібрано "Ощадбанком", – йдеться у повідомленні Мінекономіки у телеграм-каналі.

Міністерство нагадало, що програма "єОселя" працює у тестовому режимі, і заявки на пільгову іпотеку приймаються через портал "Дія". Після доопрацювання технічної бази з’явиться можливість залишати заявки через мобільний додаток.

Як повідомлялося, в Україні запрацювала держпрограма доступного житла "єОселя", учасниками якої цього року можуть стати військові, правоохоронці, медики, освітяни та науковці. Ставка за іпотекою для всіх зазначених категорій громадян становить 3%, термін іпотеки – до 20 років, мінімальний початковий внесок – від 20% вартості житла. Реалізацію програми забезпечує Мінекономіки спільно з держкомпанією "Укрфінжитло" та Мінцифри.

Джерело: https://t.me/mineconomdevUA/773

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close