Written by 2:19 pm Економіка

Окупанти завдали удару по військовому об'єкту на Львівщині, жертв немає – голова обладміністрації

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ракетного удару по військовому об’єкту на Львівщині завдали російські окупанти в четвер, повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Що відомо на цю мить: влучили в один із військових об’єктів у Львівській області. Це повторне влучення у цей об’єкт. Знищене військове майно, жертв немає. Об’єкт у Золочівському районі. Три ракети, два попадання. Одну ракету збили наші сили ППО", – написав Козицький у телеграм-каналі.

Раніше голова обладміністрації повідомляв про роботу систем протиповітряної оборони (ППО). "Львівщина: працювала ППО. Деталі згодом", – написав він, коментуючи повідомлення про вибухи.

Звуки вибухів, попередньо, від роботи систем протиповітряної оборони, було чути, окрім Львівської, також у Чернівецькій, Тернопільській, Волинській та Рівненській областях.

"Чернівецька область працює ППО, залишайтеся в укриттях!", – написав голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запарнюк у телеграм-каналі.

Перед цим він повідомив, що в небі над областю зафіксовано проліт ракети, та закликав жителів залишатися в укриттях.

Про вибухи на Тернопільщині повідомило "Супільне". Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш написав у телеграм-каналі: "Друзі, не панікуємо, залишаємось в укриттях. Уся офіційна інформація згодом".

Голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко повідомив про вибух, але зазначив, що невідомо, яким було його джерело. "Щодо звуку вибуху на Волині – інформацію з’ясовуємо. Станом на 16:45 немає підтвердженої інформації про приліт чи роботу ППО в області", – написав він у телеграм-каналі.

Про вибухи на Рівненщині повідомила ТСН. Голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль у телеграм-каналі закликав жителів області залишатися в укриттях під час повітряної тривоги.

Джерела:

https://t.me/chernivetskaODA

https://t.me/kozytskyy_maksym_official

https://t.me/suspilnenews/14995

https://t.me/ternopilskaODA/1834

https://t.me/volynskaODA/2198

https://t.me/vitalykoval8/8500

https://t.me/TCH_channel/57460

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close