Written by 8:19 pm Економіка

Окупанти завдали авіаудару по Сумщині – голова ОВА Живицький

Київ. 11 жовтня. ІНТЕФАКС-УКРАЇНА – У Сумській області протягом доби вівторка зафіксовано близько 200 прильотів з боку російських військ, зокрема, обстріли проводилися з гвинтокрила та самохідної артилерійської установки, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

"Росіяни завдали авіаудару по цивільному аграрному підприємству Великописарівської громади. Випустили 12 ракет з гвинтокрила, який не перетинав державний кордон України", – написав він у телеграм-каналі.

Зокрема, зі ствольної артилерії обстрілювали м. Середино-Буда, зруйнувавши декілька приватних будинків, автомобіль і лінії електропередач, знеструмивши частину міста. За словами голови ОВА, станом на 21:00 вівторка електропостачання відновлено.

Крім того, з мінометів вели вогонь по селах Зноб-Новгородської та Середино-Будської ОТГ, а зі ствольної артилерії по селах Білопільської та Есманської ОТГ.

Також по території Юнаківської громади стріляли з самохідної артустановки (САУ). Пошкоджено приватну оселю мирних жителів, декілька парканів.

По території Шалигінської громади увечері стріляли з мінометів та використали освітлювальні боєприпаси білого кольору.

Крім того, був обстріл із реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) у населеному пункті Ходіне, Шалигінської ОТГ. Попередньо – без людських жертв.

Джерело: https://t.me/Zhyvytskyy/5209

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close