Written by 5:14 pm Економіка

Окупанти та колаборанти виїжджають із Берислава Херсонської області, діяльність органів окупаційної влади у місті припинено – Генштаб ЗСУ

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти та колаборанти, які з ними співпрацюють, масово залишають тимчасово зайняте загарбниками м. Берислав (Херсонська обл.), наразі у населеному пункті припинено діяльність органів окупаційної влади, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України в п’ятницю.

"За наявною інформацією, у місті Берислав Херсонської області, з 19 жовтня цього року, припинили свою діяльність усі органи окупаційної влади. Також відомо, що місто продовжують залишати колаборанти, які співпрацювали з російськими окупантами, разом з родинами та майном", – йдеться у повідомленні.

У генштабі додають, що при цьому, на тимчасово окупованій території Луганської області, окупанти вживають заходів щодо покращення телерадіомовлення.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid027fdzthL1r7uQJ4dd1eZAbRNTAcEkR86tjkoqctoY3mBdRmKTkURZhSbV3Khx4Hahl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close