Written by 4:41 pm Політика

Окупанти, що прибули в Запорізьку область для поповнення втрат підрозділів ЗС РФ, шукають у населення їжу й можливість помитися – Генштаб ЗСУ

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські військовослужбовці, котрі прибули до населеного пункту Волківка (Запорізька область) для поповнення втрат підрозділів російських окупантів вишукують у місцевого населення їжу й можливість помитися, повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Для поповнення втрат на запорізькому напрямку до населеного пункту Вовківка прибула чергова партія російських військовослужбовців, які хаотично пересуваються вулицями, вишукують у місцевого населення їжу та можливість помитися", – йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що окупанти продовжують заходи примусової мобілізації для поповнення втрат своїх підрозділів. "У тимчасово окупованому населеному пункті Хрустальний Луганської області "мобільні групи" затримують і доправляють до військкомату всіх чоловіків", – наголошують у Генштабі.

Там додають, що, за наявною інформацією, для поповнення підрозділів приватних військових кампаній у Станицю Луганську з території Росії приїхала чергова партія ув’язнених.

При цьому так званим місцевим правоохоронцям заборонено втручатися у випадки виявлення порушень з боку прибулих найманців.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0cTgZPHqH75xHHYfqz2JxXjaViJkY5HuCCeC7mUEG3qWtP5TWKPVjc3x6prqcyz6pl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close