Written by 4:49 pm Політика

Окупанти розпочали евакуацію своїх установ із Херсонської області – Генштаб

Київ. 16 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти посилюють фільтраційні заходи в Херсонській області та розпочали процес евакуації незаконно створених на її території т.зв. "державних" установ, повідомляють у Генеральному штабі Збройних сил України у неділю.

"За наявною інформацією, з Херсона на тимчасово окуповану територію АР Крим вивозять співробітників та майно банків і пенсійного фонду", – йдеться в оперативній інформації щодо російського вторгнення, опублікованій на сторінці Генштабу у фейсбуці.

У зведенні також відзначається зниження рівня морально-психологічного стану населення у прикордонних районах РФ. "Зокрема, це викликано відсутністю медичної допомоги для цивільних. За наявною інформацією, через мобілізацію медпрацівників та збільшення потоку поранених, цивільним відмовляють у наданні медичних послуг у лікарнях Бєлгородської області", – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid021D3Zpu7LfUDk7mqibBDZ1wDfokr75C1ZkfJsyNvuCCDEQUbUpdWS3huzpXtgB9mfl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close