Written by 4:33 pm Економіка

Окупанти продовжують мобілізацію в себе та в окупованих областях України – Генштаб

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Військово-політичне керівництво РФ заявляє про офіційне завершення часткової мобілізації, проте примусове вручення повісток окремим категоріям росіян не припиняється, повідомляють у Генеральному штабі Збройних сил України у фейсбуці.

"У населеному пункті Мосрентген Московської області мобілізованих розмістили в пункті дислокації 27-ї окремої мотострілецької бригади для їх медичного огляду та подальшого направлення в зону бойових дій. Під час уже проведених мобілізаційних заходів виникають суттєві проблеми", – йдеться в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00, опублікованій у четвер на сторінці Генштабу у фейсбуці.

Крім того, у зведенні зазначається, що окупаційна адміністрація продовжує примусову мобілізацію чоловічого населення на тимчасово зайнятих територіях. Водночас розпочато евакуацію цивільного населення в окремих напрямках.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0VhWKgs6tTS5nNqGa1k4GMi7hQAvKUB9FBJQRAUzX7Md7dDXcZxHNiavZCRqR2Qtbl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close