Written by 4:39 am Політика

Окупанти примусово мобілізують працівників комунальних служб у Станиці Луганській – Генштаб

Київ. 17 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти для поповнення втрат на фронті примусово мобілізують працівників комунальних служб у Станиці Луганській, повідомляє Генеральний штаб України.

"Окупанти намагаються поповнювати свої втрати в живій силі та масово мобілізують чоловіків на тимчасово окупованих територіях. Так, за наявною інформацією, у Станиці Луганській Луганської області, працівників комунальних служб примусово поставили на військовий облік за російським законодавством та провели так званий медогляд. За його результатами всі виявилися придатними до військової служби", – йдеться у ранковому зведенні у понеділок.

Водночас у Генштабі підтверджують ураження живої сили, озброєння та військової техніки супротивника за попередні дні.

Так, В результаті точних ударів Сил оборони ворог зазнав наступних втрат в районах населених пунктів Запорізької області: Молочанськ – до 40 поранених, Кам’янка-Дніпровська – 5 одиниць озброєння і військової техніки та близько 25 поранених, Енергодар – до 20 поранених, Оріхів та Гуляйполе – до 5 одиниць озброєння і військової техніки та до 50 поранених, Пологи – близько 7 одиниць військової техніки та до 30 поранених. Інформація уточнюється.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02GNWnzDdWfWDurmd33Lb3VhgF6oCRc73Lt65RijudVGq4cG7E1jUh4oxzanB6PzYMl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close