Written by 4:46 pm Політика

Окупанти обстріляли Середину-Буду, горять два будинки – ОК "Північ"

Київ. 17 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти обстріляли м. Середина-Буда Шосткинського району Сумської області в понеділок, інформацію про жертви серед місцевого населення уточнюють, повідомляється на сторінці Оперативного командування "Північ" у фейсбуці в понеділок.

"Окупанти обстріляли прикордонний населений пункт на Сумщині з артилерії та автоматичного гранатомета. З 15:45 до 16:30… спостерігачі зафіксували чотири приходи, імовірно, зі ствольної артилерії, п’ять черг по три-п’ять пострілів з АГС, дві черги з ККВТ, п’ять черг зі стрілецької зброї", – йдеться в повідомленні.

"Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення інформація уточнюється, пошкоджено два будинки (охоплені полум’ям) у населеному пункті", – додали в ОК "Північ".

Середина-Буда безпосередньо межує із РФ. Населення 2020 року становило 7 тис. жителів. З 24 лютого до 8 квітня 2022 року перебувала під російською окупацією.

Джерело: https://www.facebook.com/kommander.nord/posts/pfbid02C7NXhafXmL9bmfBakRUaYZBG6RY4HVPSMSSVTw6ATgcEb2qMGjCqJELhEr9gK883l

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close