Written by 12:04 pm Економіка

ОГТСУ заявив про готовність до опалювального сезону

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" (ОГТСУ) виконало всі необхідні організаційно-технічні заходи щодо підготовки газотранспортної системи до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляється на сайті компанії у п’ятницю.

"Компанія виконала необхідні організаційно-технічні заходи, газотранспортна система готова до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Відповідні паспорти готовності видано всім лінійно-виробничим управлінням магістральних газопроводів (ЛВУМГ) та оперативно-ремонтному управлінню (ОРУ)",- зазначається у повідомленні.

Як поінформували в компанії, ЛВУМГ здійснювали планову підготовку до зими протягом п’яти місяців із урахуванням географії бойових дій та необхідністі відновлення пошкодженої агресором критичної інфраструктури.

За цей період було відремонтовано та частково реконструйовано 55 газорозподільних станцій (ГРС), відремонтовано чотири газоперекачувальні агрегати (ГПА) на компресорних станціях, 7,5 км теплових мереж, 11 котелень, 5 котлів та 80 одиниць запірної арматури.

Також підрозділи компанії виконали технічну діагностику 23 котлів та капітальний ремонт близько 7 км лінійної частини трубопроводів.

Крім того, ЛВУМГ здійснили ремонт та реконструкцію 565 систем автоматичного контролю та сигналізації на ГРС та ДПА, відремонтували 7 км кабельних ліній електропередач, замінили 17 кабельних муфт, забезпечили об’єкти необхідними хімічними реагентами та паливно-мастильними матеріалами, сформували аварійний запас труб, запірно-регулювальне обладнання та запасних частин, підготували виробничі будівлі та пожежні депо.

"Усі підрозділи компанії сьогодні працюють у надзвичайних умовах. Працівники Харківського, Запорізького, Краматорського та Миколаївського ЛВУМГ роблять все можливе, щоб виконувати необхідні ремонтні роботи з ліквідації пошкоджень газопроводів та відновлення газопостачання споживачам на деокупованих територіях", – зазначили в ОГТСУ.

Працівники компанії також стикаються зі значними ускладненнями через роботу на територіях, які мають більшу щільність замінування. Усі відновлювальні роботи проводяться у тісному контакті з місцевими органами влади, при організації супроводу з боку ЗСУ, ДСНС та проведення попереднього розмінування.

"Підготовка до опалювального сезону цього року – особливий виклик для всіх енергетичних компаній. Ми усвідомлюємо підступність ворога і зробимо все можливе, щоб пройти складні випробування цієї зими. Ми усвідомимо підступність ворога і зробимо все можливе, щоб пройти складні випробування цієї зими", – резюмував процитований сайтом головний інженер ОГТСУ Юрій Зябченко.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close