Written by 2:40 pm Політика

НКРЕКП затвердила тимчасовий порядок дій "Укренерго" щодо відновлення електромереж, пошкоджених унаслідок бойових дій

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП), у вівторок затвердила тимчасовий порядок дій оператора системи передачі (ОСП, НЕК "Укренерго" – ІФ-У) щодо відновлення електричних мереж та/або їхніх складових, пошкоджених унаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану.

Відповідно до обґрунтування НКРЕКП до проєкту відповідної постанови, тимчасовий порядок визначає порядок дій ОСП для оперативного відновлення електромереж, умови формування графіка черговості виконання відновлювальних робіт, можливі джерела їх фінансування, а також порядок надання звітності за результатами їх виконання та список звітних матеріалів.

Відповідно до тимчасового порядку, зокрема, ОСП щомісяця до 5 числа місяця, наступного за звітним, надає НКРЕКП актуалізовану інформацію про облік пошкоджених електричних мереж та/або їхніх складових наростаючим підсумком із початку дії в Україні воєнного стану.

Крім того, ОСП щомісяця до 25 числа місяця, що настає за звітним, надає регулятору: докладний перелік виконаних заходів за звітний місяць, дефектні акти (акти технічного огляду), обґрунтування вартості матеріалів та обладнання, акти виконаних робіт, перелік електротехнічного обладнання (із зазначенням об’єктів), отриманого та використаного як гуманітарна допомога, а також узагальнену інформацію про пошкоджені внаслідок бойових дій електромережі та/або їхні складові та заходи щодо їх відновлення.

Джерело: https://www.nerc.gov.ua/storage/app/sites/1/Docs/Postanova_obgruntuvannya/2022/jovten/25.10.2022/p10_25-10-22.pdf

(Visited 6 times, 1 visits today)
Close