Written by 2:04 pm Економіка

НБУ здійснить оцінку документів щодо докапіталізації Альфа-Банку на $1 млрд у рамках передбачених процедур після їх отримання

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національний банк України (НБУ) станом на 21 жовтня не отримував пакети документів щодо докапіталізації Альфа-Банку на $1 млрд, проте у разі надходження здійснить їхню оцінку в рамках передбачених законодавством ліцензійних та інших наглядових процедур, повідомила пресслужба Нацбанку агенції "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"У свою чергу, на дату надходження запиту до Нацбанку не подавалися пакети документів щодо докапіталізації Альфа-Банку на $1 млрд, зокрема, документи щодо підтвердження джерел таких коштів згідно з вимогами нормативно-правових актів Нацбанку. У разі надходження відповідного пакета документів НБУ вироблятиме їхню оцінку у межах передбачених законодавством ліцензійних та інших наглядових процедур", – зазначено у повідомленні.

Регулятор підтвердив, що він отримав листа від Альфа-Банку, в якому задекларовано наміри окремих власників суттєвої участі збільшити капітал банку.

"Підтримка рівня капіталу банку на належному рівні, а також вживання своєчасних заходів щодо запобігання неплатоспроможності банку є прямим обов’язком власників суттєвої участі в такому банку відповідно до чинного законодавства", – зазначив центробанк.

Як повідомлялося, акціонери Альфа-Банку підтвердили свою готовність докапіталізувати банк на $1 млрд у листі співвласника банку Михайла Фрідмана голові НБУ Андрію Пишному.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close