Written by 2:17 pm Економіка

НБУ рекомендував банкам ретельно аналізувати свої фіноперації з ПІБом, Альфа-Банком і банком "Форвард", що потрапили під санкції

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національний банк України (НБУ) рекомендував банкам ретельно аналізувати свої фіноперації з Альфа-Банком, ПІБом і банком "Форвард", що потрапили під санкції, йдеться в документі на сайті Нацбанку.

"НБУ не бачить підстав для припинення здійснення банками обслуговування та підтримки ділових відносин із зазначеними банками. Водночас рекомендуємо банкам перед проведенням операцій з окремими банківськими установами приділяти особливу увагу аналізу таких операцій із метою мінімізації ризиків уникнення/порушення обмежень, встановлених санкціями", – зазначено у документі.

Крім того, регулятор пояснив, що застосування санкцій до фізичних осіб, які володіють суттєвою участю в інших українських юрособах, не є підставою для зупинення здійснення банками фіноперацій, пов’язаних із госпдіяльністю цих юрособ.

Як повідомлялося, НБУ наприкінці вересня-початку жовтня тимчасово позбавив російських акціонерів права голосу у банках "Форвард", "Український капітал", Альфа-Банк та Перший інвестиційний банк.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close