Written by 8:39 am Політика

Нардеп Кравчук: Завдання українських ЗМІ – сприяти тому, щоб члени колишньої "ОПЗЖ" понесли політичну відповідальність

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Заступниця комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає, що українські журналісти, зокрема, мають сприяти тому, щоб члени колишньої фракції "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ) понесли політичну відповідальність.

"Їх (членів колишньої "ОПЗЖ" – ІФ-У) можна засуджувати… Тобто, до них має застосовуватися покарання у разі, якщо буде доведено, що вони, наприклад, зрадники. Водночас не варто забувати і про політичну відповідальність. Тому це завдання зокрема й журналістів – нагадувати, ким і де були ці політики, які робили заяви, що вони хотіли створити групу дружби з Держдумою ще за кілька місяців до вторгнення Росії в Україну", – сказала вона в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас парламентарій зазначила, що юридичний механізм дострокового припинення повноважень цих народних депутатів за неможливості внести зміни до Конституції України під час воєнного стану має запропонувати керівництво Верховної Ради.

Повну версію інтерв’ю Євгенії Кравчук буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close