Written by 4:41 pm Економіка

Над Україною збито 5 російських ракет "Калібр", із них 4 – на заході країни, 1 – на Одещині

(доповнена новина від 18:03, оновлено заголовок)

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – П’ять російських крилатих ракет типу "Калібр" збито в небі над Україною у четвер, 13 жовтня.

Як повідомляється на сторінці Повітряного командування "Захід" у фейсбуці, чотири з них збито в небі над західними областями України.

"13 жовтня російські окупаційні війська атакували з акваторії Чорного моря крилатими ракетами типу "Калібр" об’єкти критичної інфраструктури в західному регіоні. Чотири крилаті ракети знищено силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Захід" у зоні нашої відповідальності", – йдеться в повідомленні.

Ще одну ракету знищив на півдні країни підрозділ протиповітряної оборони Повітряного командування "Південь".

"Над Одещиною силами протиповітряної оборони знищено ракету типу "Калібр", якою ворог атакував Україну з акваторії Чорного моря", – повідомляється на сторінці ОК "Південь" у фейсбуці.

Як повідомлялося, російські окупанти в четвер завдали ракетного удару по військовому об’єкту на Львівщині, обійшлося без жертв. Також повідомлялося про вибухи, попередньо, від роботи систем протиповітряної оборони, у Чернівецькій, Тернопільській, Волинській та Рівненській областях.

Джерела: https://www.facebook.com/PvkZahid/posts/pfbid02LbaZPbRAtVA5J67ZCUBgMpzoc1w43kFBc8omdy1pyKbvxf77AMqkCBkmMBybRHrgl

https://www.facebook.com/okPivden/posts/pfbid0SAjW1kDZCsfSr6B4dPa1XG91DCWF4Kj2YHPaExa7qomvVykEFZcv3pjNEJJxfUPfl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close