Written by 11:54 am Будівництво

На Галерному острові в Києві можуть побудувати ТРЦ та ЖК

Галерний острів у Києві хочуть забудувати розважальним та житловими комплексами. Раніше на острові мав бути “Ліс орхідей”, однак забудовники попросили цього не робити задля власної вигоди. Про це йдеться на сторінці у Facebook громадської організації “Київський еколого-культурний центр”.

На Галерному острові в Києві можуть побудувати ТРЦ та ЖК: реакція екологів

Галерний острів в Києві. Фото: КЕКЦ / Facebook

Як зазначають представники організації, забудовник “Галерна затока” у січні 2023 року звернувся до Київської міської ради з проханням не приймати рішення про створення пам’ятника природи “Ліс орхідей” на Галерному острові, оскільки планує будувати розважальний комплекс та будинки.

Згодом 8 березня представники КЕКЦ обговорювали створення “Лісу орхідей”, але членкиня екологічної комісії та депутатка Київради Юлія Лимар заблокувала питання. На її пропозицію комісія перенесла розгляд цього питання.

“Поки створення пам’ятки природи “Ліс орхідей” блокується, одночасно просувається проєкт забудови Галерного острова”, — заявили екологи.

Вони заявляють, що депутати, які блокують створення “Лісу орхідей”, були спеціально направлені забудовниками до Екологічної комісії. Київський еколого-культурний центр вже почав кампанію з відкликання деяких осіб з членів Постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

Джерело: https://suspilne.media/

(Visited 46 times, 1 visits today)
Close