Written by 8:56 am Політика

Міжгалузевий страйк розпочався у Франції на заклик профспілок

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Франції на заклик профспілок представники різних галузей економіки у вівторок вийшли на страйк із вимогою підвищення зарплат в умовах тривалої інфляції, повідомляє BFMTV.

У страйку, зокрема, беруть участь енергетики, транспортники, викладачі.

Страйк так чи інакше вплине на роботу половини французьких АЕС, що може призвести до перебоїв енергопостачання деяких підприємств.

Страйкують також працівники НПЗ та нафтосховищ, які у такий спосіб захищають право на проведення страйків. Раніше влада Франції заявляла про наміри відмовити їм у цьому праві через складну ситуацію в енергетичній сфері.

Напередодні міністр-делегат із питань транспорту Клеман Бон в ефірі радіостанції France Inter попередив, що страйк працівників Національного товариства французьких залізниць (SNCF) призведе до серйозних порушень у розкладах руху поїздів у країні. "Будуть сильні порушення, на деякі лінії вийде лише половина поїздів", – повідомив Бон.

Він висловив сподівання, що високошвидкісних потягів це торкнеться найменше, але запропонував тим, хто може, перенести поїздки, заплановані на вівторок.

Про порушення залізничного розкладу підтвердили і в SNCF, зазначивши, що у різних регіонах інтенсивність страйку буде різною.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close