Written by 2:19 pm Економіка

Мін'юст зобов'язав "Укртрансбезпеку" застосовувати відеофіксацію під час роботи

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство юстиції визначило правила застосування засобів фото- та відеофіксації посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті.

"Відтепер працівники "Укртрансбезпеки" в обов’язковому порядку мають застосовувати засоби фото- і відеофіксації під час планових, позапланових та рейдових перевірок (перевірок на дорозі), державного ринкового нагляду, розгляду справ про порушення вимог законодавства та норм і стандартів щодо організації перевезень автомобільним транспортом. А також під час розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язаних з порушенням правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом", – наголошується у повідомленні у телеграм-каналі "Укртрансбезпеки" у четвер.

Окрім того, обов’язковість фото- та відеофіксації передбачена під час моніторингу діяльності посадових осіб "Укртрансбезпеки".

Порядок застосування засобів фото- та відеофіксації посадовими особами затверджено наказом Міністерства інфраструктури України №590 від 9 серпня 2022 року.

Джерело: https://t.me/ukrtransbezpeka/1476

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close