Written by 12:41 pm Політика

Міністру транспорту РФ повідомлено про підозру у сприянні переміщенню техніки для вторгнення в Україну – Офіс генпрокурора

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За сприяння переміщенню особового складу та бронетехніки, яка задіяна для вторгнення в Україну, повідомлено про підозру міністру транспорту РФ, інформує Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва Офісу генерального прокурора повідомлено про підозру міністру транспорту РФ, який брав участь у підготовці та проведенні збройної агресії проти України", – йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора у телеграм-каналі у вівторок.

За інформацією прокуратури, підозрюваний сприяв Міноборони РФ у переміщенні особового складу, озброєння та військової техніки до кордонів України та у захоплені райони.

"Переправлення ворожих колон здійснювали, зокрема, залізничним транспортом через територію окупованого Криму", – уточнюється в повідомленні.

У повідомленні зазначається, що задокументовано перекидання російських танків, бронетранспортерів, бойових машин піхоти та автоцистерн із сотнями тонн паливно-мастильних матеріалів. Як наголошують в українській прокуратурі, саме цю техніку окупанти задіяли на початку повномасштабного вторгнення, зокрема у бойових діях у Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях.

"Міністру транспорту РФ інкриміновано ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437, ч. 3 ст. 332 КК України", – інформують в Офісі генпрокурора.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/6964

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close