Written by 2:14 pm Політика

"Метінвест" Ахметова передав українським розвідникам 110 тепловізійних прицілів на 11 млн грн

Київ. 22 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Гірничо-металургійна група "Метінвест" у рамках мілітарної ініціативи "сталевий фронт" Ріната Ахметова продовжує підтримувати захисників України і відправив на передову для ГУР МО 110 технологічних тепловізійних прицілів загальною вартістю 11 млн грн.

Згідно з інформацією компанії, щоб підтримувати боєздатність захисників, "Метінвест" передає на фронт бронежилети, тактичне спорядження, автомобілі та обладнання.

Представники Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України отримали від "Метінвесту" 110 тепловізійних прицілів – надсучасні прилади, обладнані чутливими інноваційними матрицями. Водночас уточнюється, що їх закуповували в різних країнах світу і доставляли в Україну близько трьох місяців.

Пресслужба нагадує, що "Метінвест" усередині вересня передав 300 дронів для ГУР і сухопутних військ.

Із початку війни "Метінвест" надав допомогу Україні та українцям більше ніж на 2 млрд грн. Зокрема, 1,3 млрд грн з цієї суми – підтримка армії та військових.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи розміщені переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами холдингу є група "СКМ"(71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%).

ТОВ "Метінвест Холдинг" – керуюча компанія групи "Метінвест".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close