Written by 8:45 am Політика

Мережа Volia у Харкові працює на 95%, тривають відновлювальні роботи в Ізюмі

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Провайдер "Датагруп-Volia" наразі здійснює відновлювальні роботи з мережі в Ізюмі, тоді як у Харкові вона працює на 95%, повідомила компанія в пресрелізі в п’ятницю.

"Сьогодні в Харкові мережа Volia працює на 95%. Водночас разом зі звільненням нових населених пунктів у Харківській області чи не наступного дня туди прямують техніки компанії для відновлення зв’язку. Наразі компанія активно працює над відновленням послуг у героїчному місті Ізюмі", – йдеться в повідомленні.

Водночас зазначено, що з початку повномасштабного вторгнення компанія отримала понад 15 тис. звернень у Харкові та області щодо аварій та пошкоджень, пов’язаних із бойовими діями.

У результаті техніки компанії працюють 24/7 й іноді, ризикуючи життям, здійснюють ремонтні роботи на місцях.

Зокрема, з початку активної фази війни на Харківщині було прокладено майже 19 тис. м волоконно-оптичного кабелю та здійснено понад 8 тис. зварювальних робіт. У Харкові продовжують працювати два Центри продажу та обслуговування компанії, які за цей час надали послуги понад 8000 осіб.

Також у Харкові компанія підключила до інтернету вже майже 35 цивільних бомбосховищ, гуманітарних центрів та шкіл, а загалом в Україні – понад 500.

Як повідомлялося, у червні 2021 року "Датагруп" завершила підписання угоди щодо придбання 100% українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу групи компаній Volia та розвиватиме консолідований актив.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close