Written by 2:02 pm Економіка

Львівська "Картонно-паперова компанія" за 9 міс. наростила обсяги виробництва на 48%

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – ТОВ "Картонно-паперова компанія" (Львів), великий український виробник картонних гільз та санітарно-гігієнічної продукції, у січні-вересні 2022 року збільшило обсяги виробництва на 48% порівняно з тим же періодом 2021 року – 67 млн. грн.

Згідно з наданими агенцією "Інтерфакс-Україна" статистичними даними асоціації "УкрПапір", таким чином компанія дещо наростила темп приросту цього показника до аналогічного періоду минулого року (за підсумками восьми місяців приріст становив 44,2%).

У натуральних показниках компанія збільшила випуск паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції на 6,4% – до 5,4 тис. тонн, водночас наростила випуск туалетного паперу в рулончиках на 41,3% – більш ніж до 3 млн шт.

Випуск картонної продукції зріс на 3,2% – до 20,1 тис. тонн.

Як повідомлялося з посиланням на статистику "УкрПапір", фабрика продовжувала працювати усі місяці з початку цього року, скоротивши випуск паперу та картону у березні (до березня-2021), проте у квітні вже перейшла до позитивної динаміки, яку зберегла і в подальші місяці.

"Картонно-паперова компанія" (до 2011 року – "Львівкартонопласт") випускає вироби та напівфабрикати з макулатурного картону (аркуші картону, куточки, гільзи), целюлози та переробленої макулатури (туалетний папір, рушники, серветки).

У 2021 році компанія виробила продукцію на 782,7 млн грн – на 47% більше, ніж роком раніше.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close