Written by 8:19 pm Економіка

Литва поставить Україні зимову форму та спорядження, 120-мм міномети, броньовики, тепловізори та БПЛА – міністр оборони країни

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас повідомляє про намір Вільнюса поставити українській армії зимову форму та спорядження, 120-мм міномети на платформі М113, броньовики, тепловізори та БПЛА.

"Литва продовжує і продовжуватиме підтримувати Україну. Ми забезпечимо українську армію не лише зимовим одягом та зимовим спорядженням, ми забезпечимо 120-мм міномети на платформі М113, броньовики, тепловізори, безпілотники тощо", – написав Анушаускас у фейсбуці у середу після закінчення зустрічі у форматі "Рамштайн" у Брюсселі.

Він уточнив, що коли зазначену партію військової допомоги буде відправлено, загальна сума підтримки України з боку Литви збільшиться до EUR230 мільйонів.

"Для розвитку та відновлення наших спроможностей ми підписали нові контракти на постачання озброєнь", – зазначив міністр.

При цьому Анушаускас також наголосив, що учасники зустрічі домовилися про прискорене постачання Україні нових ЗРК, нових М270 (гусеничних HIMARS), додаткових боєприпасів та багато іншого, чого "не буде у відкритих звітах".

"США намагаються досягти того, щоб Захід спільно розробляв комплексну систему ППО для України", – підсумував глава відомства.

Джерело: https://www.facebook.com/arvydas.anusauskas/posts/pfbid0AaUQxRNYTyhHy58egtBV4JVL72ncs93nwy1V9dFkGPGM87VY4y5xxX8VidPUayYZl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close