Written by 10:39 am Політика

Кредит на придбання житла під 3% річних зможуть отримати ще 500 сімей переселенців – Держмолодьжитло

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) відбувся 12-й етап відбору одержувачів пільгового іпотечного кредиту для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за рахунок коштів гранту Німецької кредитної установи KfW, повідомили в пресслужбі Мінрегіону.

За його підсумками 500 переможців отримають житлові кредити на вигідних умовах.

"Дякую уряду Німеччини за системну підтримку в такий важкий час для України. Адже ця житлова програма реалізується в рамках угоди про фінансове співробітництво між Кабінетом Міністрів України та урядом Федеративної Республіки Німеччина. Отже, чергові 500 сімей із внутрішніх переселенців мають змогу отримати пільговий кредит для придбання житла", – наведено в пресрелізі слова заступника міністра розвитку громад та територій Наталії Козловської.

Відбір переможців програми "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб" було здійснено за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker.com).

За умовами програми, кредити ВПО надаватимуть терміном до 20 років під 3% річних, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу та додатково 10,5 кв. м на сім’ю).

Як повідомлялося, Держмолодьжитло 20 вересня провів 11-й етап відбору учасників програми "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб". Було відібрано 500 переможців.

На цей час за результатами проведених відборів видано 411 іпотечних кредитів на загальну суму 515,6 млн грн.

У відкритому реєстрі кандидатів на отримання кредиту за зазначеною програмою зареєстровано 29,961 тис. заяв.

Програму "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб" реалізують Держмолодьжитло та Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Проєкт фінансується за рахунок EUR25,5 млн гранту уряду Німеччини, наданих у рамках міжурядової угоди через KfW.

Об’єктами кредитування може бути квартира в багатоквартирному житловому будинку або одноквартирний житловий будинок, які прийняті в експлуатацію не більше ніж 50 років тому або реконструйовані пізніше – 25 років тому.

Зареєструватися для участі в програмі можна через портал державних послуг "Дія" або в регіональних управліннях Держмолодьжитла.

На момент старту програми в Україні було близько 1,5 млн ВПО, з них майже 120 тис. користувалися цифровою довідкою переселенця в застосунку "Дія".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close