Written by 4:20 pm Економіка

Корнієнко сподівається, що Мозамбік як непостійний член Ради безпеки ООН із 2023 року допоможе Україні захищати свої права

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко сподівається, що майбутня участь Мозамбіку як непостійного члена Ради безпеки ООН допоможе Україні захищати свої права на міжнародних майданчиках.

Як повідомляє пресслужба апарату Верховної Ради, про це Корнієнко заявив на зустрічі з представниками парламенту Мозамбіку – президентом Есперансою Біас та головою комітету із закордонних справ Катаріною Маріу Діманде.

На думку першого віцеспікера, Україні важливо продовжувати налагоджувати двосторонню комунікацію з країнами Африки, зокрема з Мозамбіком.

"Сьогодні відбувся перший офіційний контакт між парламентами наших країн. Домовилися поглиблювати співпрацю, зокрема створюючи міжпарламентські групи взаємодії", – сказав Корнієнко.

З ініціативи Біас сторони домовилися підписати Меморандум про взаєморозуміння між парламентами України та Мозамбіку. Йшлося також про поглиблення міжпарламентського діалогу на рівні керівництва, про організацію телефонних переговорів із головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

Корнієнко запевнив, що Україна працює над вирішенням продовольчої кризи, спровокованої Росією, і залишатиметься гарантом продовольчої безпеки.

Корнієнко перебуває з візитом у Мозамбіку.

Генасамблея ООН обрала Мальту, Мозамбік, Швейцарію, Еквадор та Японію непостійними членами Ради безпеки ООН у 2023-2024 роках.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close