Written by 4:27 pm Економіка

Колишньому директору "Укрбурштину" повідомлено про підозру в замаху на заволодіння майном підприємства

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Колишньому директору ДП "Укрбурштин" та його спільникам повідомлено про підозру в замаху на заволодіння майном підприємства, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"12 жовтня 2022 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому директору ДП "Укрбурштин" та ще двом особам у закінченому замаху на заволодіння чужим майном та службовому підробленні", – йдеться у повідомленні САП у телеграм-каналі.

За інформацією прокуратури, у вересні 2020 року дочірнє підприємство "Державної акціонерної компанії "Українські поліметали" "Укрбурштин" підписало договір відповідального зберігання науково-технічної документації вартістю 58,764 млн грн, власником якої є приватне товариство.

"Проте в рамках досудового розслідування з’ясувалося, що документації, що передається на зберігання, не існує. Надалі директор ДП "Укрбурштин" інсценував "викрадення" цих "документів". Після цього утворився борг перед приватним товариством. З метою стягнення боргу співучасниками злочину подано заяви до Господарського суду м. Києва, який розглядає справу про банкрутство дочірнього підприємства", – інформують у САП.

На сьогодні, як наголошується в повідомленні, слідство встановило причетність до цього злочину трьох осіб: директора товариства та ще двох громадян, один із яких є організатором злочинної схеми.

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/813

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close