Written by 12:39 pm Політика

Кияни отримають матеріальну допомогу до Дня захисників і захисниць України – КМДА

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Одноразову адресну матеріальну допомогу згідно з розпорядженням мера Києва Віталія Кличка отримають окремі категорії соціально незахищених верств населення столиці, повідомив департамент соціальної політики КМДА.

Як зазначено на сайті КМДА, матеріальну допомогу від міста до Дня захисників і захисниць 14 жовтня отримають кияни та внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані та фактично проживають у Києві.

Зокрема, одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 1500 грн отримають:

– кияни – члени сімей осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та загинули (зникли безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції;

– кияни – члени сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, контузії, каліцтва чи інших ушкоджень, отриманих під час участі в Революції гідності, а також членам сімей осіб, яким посмертно присвоєно звання Героя України;

– кияни – члени сімей осіб, які добровільно забезпечували (або добровільно залучалися до забезпечення) проведення антитерористичної операції та загинули (зникли безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих під час забезпечення проведення антитерористичної операції (у тому числі здійснення волонтерської діяльності);

– кияни – члени сімей загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Допомогу в розмірі 1100 грн отримають кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У розмірі 1000 грн:

– кияни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції;

– кияни – бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України;

– кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі у масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Також допомогу в розмірі 900 грн передбачено киянам, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Одноразова адресна матеріальна допомога виплачується за рахунок коштів місцевого бюджету Києва. Особи, які належать одночасно до кількох категорій одержувачів такої допомоги, отримають одну виплату в більшому розмірі.

Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close