Written by 2:04 pm Економіка

Kimberly-Clark у III кв. отримала скор. прибуток нижчий за прогноз, але виторг зріс і перевершив очікування ринку

Нью Йорк. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американський виробник споживчих товарів Kimberly-Clark Corp. у третьому кварталі 2022 року отримав скоригований прибуток гірший за прогноз, але виторг виріс сильніше за очікування ринку.

Як повідомляється в пресрелізі Kimberly-Clark, її чистий прибуток у липні-вересні опустився до $467 млн, або $1,38 у розрахунку на акцію, порівняно з $469 млн, або $1,39 на акцію, отриманими за той самий період минулого року.

Прибуток без урахування разових факторів становив $1,40 на акцію.

Квартальний виторг збільшився до $5,05 млрд з $5,01 млрд.

Аналітики, яких опитало FactSet, у середньому прогнозували скоригований прибуток на рівні $1,44 на акцію за виторгу $5,01 млрд.

Компанія очікує, що її скоригований прибуток у 2022 році опиниться біля нижньої межі прогнозованого діапазону $5,60-6,00 на акцію за прогнозу аналітиків FactSet у розмірі $5,59 на акцію. Прогноз зростання виторгу збережено лише на рівні 2-4%.

Котирування акцій Kimberly-Clark під час попередніх торгів у вівторок не демонструють змін. Капіталізація компанії з початку поточного року впала на 19% і наразі становить близько 38,5 млрд дол.

Kimberly-Clark – міжнародна корпорація, заснована майже 150 років тому, виробляє продукцію для охорони здоров’я, особистої, професійної та промислової гігієни. У підрозділах компанії у 63 країнах працюють близько 46 тис. співробітників. Найбільш відомими торговими марками є Huggies, Kleenex, Kotex та Pull-Ups, які дозволяють їй утримувати провідні позиції у секторі паперово-гігієнічної продукції на ринках 80 країн.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close